18.10.2016 17:35
5 наукових фактів про те, як пішохідні вулиці підвищують якість життя

Британська інженерна компанія Arup зібрала причини, за якими всім містянам потрібні пішохідні вулиці (чим більше, тим краще). Вони були опубліковані в доповіді «Живі міста: на шляху до пішохідного світу». Описані Arup причини впливають не тільки на економіку, екологію та соціальний капітал міста, а й на саму якість життя городян.
1. ПІШОХІДНІ ВУЛИЦІ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ ЖИТИ ДОВШЕ
Низька активність – це четверта з найчастіших причин смертності в усьому світі. Наприклад, за останні 20 років фізичної активності в Китаї стало на 45% менше. Для тих, хто старше 60, всього 15 хвилин ходьби в день можуть знизити ризик смерті на 22%.

2. ПІШОХІДНІ ВУЛИЦІ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ СКИДАТИ ВАГУ

Під час півгодинної прогулянки спалюється 100 калорій. Кожні 12 кварталів, пройдені пішки, знижують ризик захворіти ожирінням на 4,8%.

3. ПІШОХІДНІ ВУЛИЦІ ЗНИЖУЮТЬ РИЗИК ХРОНІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Регулярні піші прогулянки знижують ризик таких хронічних захворювань, як діабет другого типу, серцеві хвороби і рак кишечника. А ось малорухливість – одна з головних причин хронічних хвороб.

4. ПІШОХІДНІ ВУЛИЦІ РОБЛЯТЬ ЛЮДЕЙ ЩАСЛИВІШИМИ

Тільки статистика: той, кому на роботу їхати годину на машині, повинен заробляти на 40% більше того, кому до роботи п’ять хвилин пішки, щоб відчувати себе таким же щасливим. Ті, хто ходять пішки як мінімум 8,6 хвилин на день, на 33% рідше страждають психічними розладами.

5. ПІШОХІДНІ ВУЛИЦІ РОБЛЯТЬ ЛЮДЕЙ ПРОДУКТИВНИМИ ТА ЕФЕКТИВНИМИ

Ходьба пішки покращує креативність в середньому на 60%. Після прогулянок люди також частіше продуктивні, краще запам’ятовують і краще приймають рішення. Ходити під час робочого дня також корисно: дослідження доводять, що зустрічі-прогулянки ефективніше звичайних.

111

  івано-франківськ

Місто критично потребує нової якості політики! Школа депутата – це підготовка політичних лідерів на нових принципах, відповідно до сучасних викликів. За три місяці навчань слухачі Школи отримають необхідні знання та…
06.02.2020
Увага! Ми оголошуємо сьомий набір на навчання майбутніх керівників ОСББ.  Чому це важливо і на часі? Тому що 1 травня 2020  року вступають у дію зміни до закону “Про житлово-комунальні послуги”;Тому що ринку житлово-комунальних послуг потрібні фахові ліцензовані управителі;Тому що найефективнішою…
НАБІР НА ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ – ПОЛТАВЩИНА” ФОНДУ РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА! Програма для молодих патріотичних мешканців та мешканок Полтавщини, які бажають бути активними у громадському житті краю та України та готові бути рушійною силою ефективних змін.
У понеділок в офісі ГО «Нова Полтава», що на вулиці Котляревського, 6, гостинно відкрив двері молодіжний воркшоп «Активуй!». Цей освітній проєкт став можливим завдяки перемозі «Нової Полтави» у конкурсі проєктів…
30.10.2019
Цього тижня в офісі ГО «Нова Полтава» розпочався новий навчальний рік у Школі демократії.  Освітній проєкт Східноєвропейського центру багатопартійної демократії реалізується у Полтаві вже другий рік поспіль. Цього разу кількість бажаючих потрапити на навчання стала рекордною.
18.10.2019
Прагнеш особистісного розвитку? Переконаний, що наше місто потребує змін? І знаєш, чого саме бракує Полтаві, аби стати комфортною та дружньою до молоді? Тобі точно до нас!Ставай учасником молодіжного воркшопу «Активуй!». Ми навчимо, як перетворити найсміливіші задуми та ідеї…
запис на прийом
Підписатись на новини