Зустріч із професором Сергієм Плохієм відбудеться 1 та 2 листопада.
Сергій Плохій – професор, директор Українського наукового інституту Гарвардського університету, один із провідних спеціалістів з історії Східної Європи у Північній Америці. Наукові інтереси зосереджені на дослідженні раннього періоду нової історії (XVI-XVIII ст.), а також охоплюють XIX-XX століття. Лауреат Шевченківської премії. Стипендіат Програми академічних обмінів імені Фулбрайта. Живе та працює у США.
1 листопада о 14:30 зустріч зі студентами ПНПУ ім. В.Г. Короленка на тему “Ленінопад: як цифрова гуманітаристика допомагає зрозуміти минулу та сучасну Україну“.
2 листопада о 17:00 в офісі ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6) – Public talk: За лаштунками книги «Брама Європи»: досвід писання української історії. Книга розповідає про історію нашої держави від часів Геродота до подій на Сході України сьогодні. За масштабом та науковою цінністю стоїть поряд із творами Грушевського.
А також презентація книги «Царі та козаки: загадки української ікони». У розвідці «Царі та козаки», що вперше з’явилась англійською мовою 2002 року, Сергій Плохій дослідив зміст, розвиток і динаміку візантійського за походженням покровського культу в Україні XVII–XVIII століть.
Вхід вільний. Більше інформації у Анастії Момот.