Довіряй, але перевіряй: віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко їде перевіряти теплові мережі України

Впродовж місяця комісія Мінрегіону перевірить стан готовності областей до опалювального сезону

Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства проїде по всіх ключових містах  і подивиться стан підготовки до опалювального сезону.

Як повідомив віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко під час розширеного засідання уряду у середу, перевірки розпочнуться з 15 вересня.

– Впродовж вересня будуть складені відповідні акти про стан готовності житлово-комунального господарства в регіонах до зими, – наголосив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Віце-прем’єр-міністр поінформував, що загалом в Україні заплановано комплексно підготувати до осінньо-зимового періоду 160 тисяч будинків.

– За інформацією обласних та Київської міської держадміністрацій, станом на 15 серпня 2015 підготовлено до зими майже 118 тисяч будинків або 73% від плану, – сказав посадовець.

За інформацією Урядового порталу, до осінньо-зимового періоду готуються майже 38 тисяч об’єктів соціальної сфери, у тому числі: 17,5 тисяч шкіл,  12,6 тисяч дитячих садочків,  7,8 тисяч закладів охорони здоров’я.

– Станом на 15 серпня 2015 року було підготовлено 80% об’єктів соціальної сфери – 30,4 тисяч, – повідомив Геннадій Зубко. – Також вже підготовано до роботи в зимових умовах 75% котелень.

У Полтаві також проходить активна підготовка до опалювального сезону. Попередні результати підготовки ми повідомимо у найближчі дні.

15.07.2020
Напередодні Дня молоді Амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області Юлія Городчаніна озвучила ідею створити у місті унікальні стінописи із пунктами Декларації відповідальності людини, що її написав Богдан Гаврилишин. Ініціативу підтримала ще одна випускниця Фонду – заступниця директора…
Цієї неділі говоримо з активною молоддю Полтави і Полтавщини, випускниками МЗУ про роль молоді в змінах у своїх громадах та країні, про можливості, виклики та потреби. День молоді зі змістом! Пул спікерів постійно доповнюється, але вже точно з нами дискутуватимуть: Олена Бекреньова…
Днями на сайті Полтавської міської ради з’явилися дві наші петиції. Вони насамперед покликані змінити підхід до молодіжної політики у місті. Адже йдеться про створення Молодіжної ради як повноцінного дорадчого органу, що дозволить молоді брати активну участь у вирішенні…
18.06.2020
Чудова новина – Полтавською областю починає курсувати екобус для збору небезпених відходів! Вчора еколог нашої ГО Ольга Макеєва взяла участь у семінарі-презентації «Екобус для громад Полтавщини» (у продовження співпраці з Полтавською обласною радою в проєкті «Екологічні ініціативи Полтавської області»).
До Дня молоді стартував конкурс на кращий дизайн стінопису пунктів Декларації відповідальності людини, укладеної всесвітньо відомим українцем Богданом Гаврилишиним. Стінопис буде нанесено на 3 стіни будинку управління фонтаном у центрі Парку культури та відпочинку «Перемога».
Днями Фонд родини Богдана Гаврилишина обрав свого амбасадора на Полтавщині. Подвійна приємність, бо цією людиною стала наша невтомна голова Юлія Городчаніна. І сама колишня випускниця програми Фонду відтепер Юля допомагатиме таким же молодим, активним, креативним і натхненним землякам, спраглим…
запис на прийом
Підписатись на новини