09.06.2020 17:41
Конкурс на кращий дизайн стінопису

До Дня молоді стартував конкурс на кращий дизайн стінопису пунктів Декларації відповідальності людини, укладеної всесвітньо відомим українцем Богданом Гаврилишиним. Стінопис буде нанесено на 3 стіни будинку управління фонтаном у центрі Парку культури та відпочинку «Перемога».

https://bhfamily.org/deklaratsiya-obovyazkiv-lyudyny/

Один із найвідоміших та найвпливовіших українців у світі Богдан Гаврилишин ніколи не втрачав оптимізму стосовно України. «Країну реально трансформувати в одну з найефективніших. Але зробити це зможе тільки нове покоління молодих — патріотичних, освічених і некорумпованих. І тільки за умови накопичення критичної маси таких людей в уряді», – говорив відомий українець. Створенням такої критичної маси він і займається через благодійний фонд, куди вклав власні кошти, заснувавши стипендіальну програму для молодих українців «Молодь змінить Україну». Саме тому ми прагнемо створити змістовний арт-об’єкт до Дня молоді у парку культури та відпочинку «Перемога», який теж відроджується щодня і є улюбленим місцем відпочинку полтавців.

Етапи конкурсу:

І. 10 червня – старт конкурсу;

ІІ. 11-20 червня – прийом конкурсних робіт;

ІІІ. 21-25 червня – онлайн голосування для визначення переможця;

ІV. 28 червня – початок створення стінопису;

V. 5-10 липня – звіт про реалізацію проєкту, нагородження переможця.

Вимоги до конкурсних робіт: Формат макету: *.ai, *.eps, *.cdr , *.jpeg ( мін 5000 пікселів по ширшій стороні , 300 dpi). Додатковою перевагою є демонстрація макету на будинку.

Дедлайн – 20 червня 2020 року.

Надсилати роботи потрібно на пошту open.space.poltava@gmail.com, з позначкою Конкурсна робота і ПІБ автора або назва організації.

Площа для проектування: стіна № 1 – 2, 95 м ширини на 3,4 м висоти; стіна №2 – 6 м ширини на 3,4 м висоти; стіна № 4 –  6 м ширини на 3,1 м висоти.

Іконки для візуалізації пунктів декларації: https://drive.google.com/drive/folders/1Bi-51eIF9dH65QmqfStWPPnvJOiHFfPU?usp=sharing

Від нас – мотивуючі подарунки, від Вас – круті ідеї, як краще візуалізувати і показати полтавцям пункти Декларації. Малими кроками створювати власну історію, показувати іншим приклад відповідальності та прагнення змін – це наша мотивація в реалізації конкурсу.

Якщо ти розділяєш наше прагнення формувати відповідальність як звичку, і полтавці вже давно мали побачити твою роботу в одному з улюблених парків, чекаємо на твою конкурсну роботу!

Думай глобально, дій локально!

Чекаємо на твою конкурсну роботу! Якщо залишилися питання, задавай їх поштою yuliya.bobur@gmail.com Юлії Городчаніній, Амбасадорці Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області. Хочеш більше дізнатися про Фонд: https://bhfamily.org/fond/.

23.11.2021
Одна з задач нашої організацій – різними інструментами підвищувати активність населення та залучення його до прийняття рішень. Цим ми займаємось понад 5 років. Проте для ефективних результатів співпраці населення та активістів замало. Тут потрібна взаємодія влади і громади. Саме про…
10.11.2021
Цінуємо нашу постійну і різноманітну співпрацю з Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Олеся Гончара. Цього разу це була “Антикорупційна мафія: місто проти корупції” з десятикласниками з 38 школи. У Києві за цією грою влаштовують турніри,…
15.07.2020
Напередодні Дня молоді Амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області Юлія Городчаніна озвучила ідею створити у місті унікальні стінописи із пунктами Декларації відповідальності людини, що її написав Богдан Гаврилишин. Ініціативу підтримала ще одна випускниця Фонду – заступниця директора…
Цієї неділі говоримо з активною молоддю Полтави і Полтавщини, випускниками МЗУ про роль молоді в змінах у своїх громадах та країні, про можливості, виклики та потреби. День молоді зі змістом! Пул спікерів постійно доповнюється, але вже точно з нами дискутуватимуть: Олена Бекреньова…
Днями на сайті Полтавської міської ради з’явилися дві наші петиції. Вони насамперед покликані змінити підхід до молодіжної політики у місті. Адже йдеться про створення Молодіжної ради як повноцінного дорадчого органу, що дозволить молоді брати активну участь у вирішенні…
18.06.2020
Чудова новина – Полтавською областю починає курсувати екобус для збору небезпених відходів! Вчора еколог нашої ГО Ольга Макеєва взяла участь у семінарі-презентації «Екобус для громад Полтавщини» (у продовження співпраці з Полтавською обласною радою в проєкті «Екологічні ініціативи Полтавської області»).
запис на прийом
Підписатись на новини