17.04.2015 16:13
Нову Толоку проведуть 25 квітня

Про це заявив лідер Відкритої громадської платформи «Нова Полтава» Лев Жиденко під час зборів організаторів Нової Толоки, який пройшов в суботу, 4 квітня, в будинку культури «Полтавського турбомеханічного заводу».

Активісти «Нової Полтави» кажуть, що цю зустріч вони організували для того, аби розповісти мешканцям міста, які братимуть участь у Нової Толоці, як саме проходитиме масштабне прибирання і що полтавці можуть зробити, щоб захід пройшов на найвищому рівні.

За словами Лева Жиденка, такого масштабного проекту, як Нова Толока, Полтава чекала давно. Багато років міська влада не звертала увагу на зовнішній вигляд міста. А самотужки полтавцям було надзвичайно важко об’єднатися і провести масштабне прибирання. Саме тому «Нова Полтава» вирішила підтримати цю ініціативу і допомогти Полтаві стати кращим містом в Україні.

DSC_0030

– Я надзвичайно радий, що в Полтаві знайшлося стільки ініціативних полтавців, які мріють про чисте та охайне місто, – розповідає Лев Жиденко. – Багато людей кажуть, що в Полтаві живуть безініціативні громадяни. Але, як ми бачимо, це не правда. Ми довели, що в нашому місті дуже велика ініціативна громада. Сьогодні прийшло більше 500 людей. І це тільки організатори Толок. Загалом до масштабного прибирання приєдналося півтисячі дворів, а це понад 20 тисяч жителів Полтави.

DSC_0056

Це ті ініціативні люди, які своїми руками будуть робити місто кращим. Саме тому, сьогодні ми запросили організаторів Толок зібратися, аби об’єднати їх, дати можливість поспілкуватися між собою, познайомитися та стати згуртованішими. Разом з тим, ми хочемо розповісти полтавцям про організаційні моменти та те, як буде відбуватися доставка матеріалів і необхідного інвентарю. Поспілкуватися з кожним, роз’яснити людям незрозумілі моменти. Все це потрібно, щоб спільними зусиллями повернути Полтаві звання найкращого міста в Україні з благоустрою.

В «Новій Полтаві» говорять, що вони вже більше місяця запрошують ініціативних полтавців долучитися до Нової Толоки. І ось тепер, коли закінчили приймати заявки на участі у Толоці, «новополтавці» розпочали забезпечувати їх необхідними матеріалами та інвентарем.

DSC_0125

«Новополтавці» нагадують, що в останню суботу цього місяця, 25 квітня, вони очікують ініціативних мешканців, які забажали прийняти участь у Толоці, у своїх дворах. Адже від того, як виглядатиме Полтава залежить комфорт нашого з вами життя. Тож давайте разом перетворимо Полтаву на краще місто в Україні.

 

ГОЛОС НАРОДУ

Ангеліна Чічіна, організатор Толоки в Ленінському районі

– Перш за все, хочу сказати, що місто починається не із вказівника з написом «Полтава», а з нашого з вами подвір’я, від охайності та чистоти якого, залежить наш з вами комфорт. І чим чистішими будуть наші подвір’я – тим красивішим стане наше місто. Тому ми об’єдналися, щоб зробити наш дім більш комфортним для проживання і прибрати Полтаву. Це стало можливим завдяки ініціативі і підтримці «Нової Полтави» та Лева Жиденка. Ми на повну збираємося скористатися цією можливістю і пофарбувати дитячий майданчик, лавки, висадити дерева та вивезти сміття. Одним словом, зробимо все, аби наше подвір’я стало ще красивішим.

 

Світлана Вітковська, організатор Толоки в Київському районі

– Я надзвичайно рада, що стала частинкою такого важливого та масштабного проекту, як Нова Толока. Місто вже з десяток років не бачило нічого подібного. У нас було бажання, але не вистачало організованості. Державі, як і міському керівництву, завжди було не до цього. Тому надзвичайно раді, що у місті з’явився новий молодий лідер, який зміг об’єднати стількох ініціативних полтавців для однієї справи. Надзвичайно вдячні йому за таку ініціативу.

 

Ірина Кравченко, організатор Толоки в Октябрському районі

– У першу чергу, місто – це люди. Те що я бачу, як полтавці з радістю та натхненням об’єднуються навколо однієї мети, перестають бути байдужими до нашого дому, говорить про те, що змінюються не тільки люди, але і саме місто. Ми, нарешті, починаємо жити в Новій Полтаві. В Полтаві, про яку ми мріяли завжди. В Полтаві, яка з нашою допомогою вже скоро стане найкращим містом в Україні. Тому, хочу подякувати Леву Жиденку за підтримку в такій важливій для нашого міста справі.

Можемо трішки похвалитися наше місто вийшло на третє місце в Україні по підтримці ОСББ з енергоефективних заходів. На програму було виділено 5 млн. грн. Рейтинг українських міст щодо програм співфінансування презентували на XII Всеукраїнському Форумі ОСББ у Львові, який…
23.11.2021
Одна з задач нашої організацій – різними інструментами підвищувати активність населення та залучення його до прийняття рішень. Цим ми займаємось понад 5 років. Проте для ефективних результатів співпраці населення та активістів замало. Тут потрібна взаємодія влади і громади. Саме про…
У Полтаві створено понад 250 ОСББ і щороку їх кількість збільшується. Є будинки, мешканці яких бояться йти на кардинальні зміни, а є ті, які мають успішну практику в реалізації заходів з енергоефективності, безпеки, облаштування прибудинкової території тощо. Минулого тижня…
5 багатоповерхівок у Полтаві отримали компенсацію коштів за програмою підтримки ОСББ. Частину грошей, із 5 мільйонів грн закладених на цей рік,  депутати виділили на минулій сесії міської ради. Хто може долучитися до програми та на яких умовах, розповіла депутатка…
19.04.2021
До кінця  2021 року у Полтаві планують ліквідувати КП «ЖЕО №2», а будинки, які обслуговувало комунальне підприємство, передати управлінським компаніям. Це потягне за собою збільшення вартості послуг. Призначення управлінських компаній здійснює міська рада без участі мешканців. ОСББ ж самостійно обирають…
06.02.2020
Увага! Ми оголошуємо сьомий набір на навчання майбутніх керівників ОСББ.  Чому це важливо і на часі? Тому що 1 травня 2020  року вступають у дію зміни до закону “Про житлово-комунальні послуги”; Тому що ринку житлово-комунальних…
запис на прийом
Підписатись на новини