Полтавці переплачують за теплопостачання

На позачерговій сесії Полтавської обласної ради за зверненням громадських активістів Лев Жиденко вніс запит про проведення фінансового і технічного аудиту «Полтаватеплоенерго».

–  Громадськість ініціювала перевірку обґрунтованості тарифів на тепло. На сьогодні це надзвичайно важливо – на носі зима, і до неї треба готуватись. Непрозорість роботи цього підприємства викликає великі питання. Людям просто нав’язують незрозумілі обсяги тепла та вимагають за них платити. Жодних обґрунтованих розрахунків у діяльності «Полтаватеплоенерго» я не побачив. Так більше тривати не може, – заявив депутат і магістр з енергоаудиту.

Для того, щоб реально знизити тарифи, до цієї проблеми треба підходити фахово. По-перше, провести технічний і фінансовий аудит «Полтаватеплоенерго».

–  Другим, не менш важливим кроком, буде енергоаудит полтавських будинків. Виявлення реальних показників використання тепла, а не намальованих чиновниками. Зараз саме час починати цей аудит, щоб встигнути отримати результат до настання холодів та вжити заходів, – говорить Лев Жиденко.  

Після перевірки обґрунтованості тарифів необхідно вжити заходів, переконаний Лев Жиденко. 

15.07.2020
Напередодні Дня молоді Амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області Юлія Городчаніна озвучила ідею створити у місті унікальні стінописи із пунктами Декларації відповідальності людини, що її написав Богдан Гаврилишин. Ініціативу підтримала ще одна випускниця Фонду – заступниця директора…
Цієї неділі говоримо з активною молоддю Полтави і Полтавщини, випускниками МЗУ про роль молоді в змінах у своїх громадах та країні, про можливості, виклики та потреби. День молоді зі змістом! Пул спікерів постійно доповнюється, але вже точно з нами дискутуватимуть: Олена Бекреньова…
Днями на сайті Полтавської міської ради з’явилися дві наші петиції. Вони насамперед покликані змінити підхід до молодіжної політики у місті. Адже йдеться про створення Молодіжної ради як повноцінного дорадчого органу, що дозволить молоді брати активну участь у вирішенні…
18.06.2020
Чудова новина – Полтавською областю починає курсувати екобус для збору небезпених відходів! Вчора еколог нашої ГО Ольга Макеєва взяла участь у семінарі-презентації «Екобус для громад Полтавщини» (у продовження співпраці з Полтавською обласною радою в проєкті «Екологічні ініціативи Полтавської області»).
До Дня молоді стартував конкурс на кращий дизайн стінопису пунктів Декларації відповідальності людини, укладеної всесвітньо відомим українцем Богданом Гаврилишиним. Стінопис буде нанесено на 3 стіни будинку управління фонтаном у центрі Парку культури та відпочинку «Перемога».
Днями Фонд родини Богдана Гаврилишина обрав свого амбасадора на Полтавщині. Подвійна приємність, бо цією людиною стала наша невтомна голова Юлія Городчаніна. І сама колишня випускниця програми Фонду відтепер Юля допомагатиме таким же молодим, активним, креативним і натхненним землякам, спраглим…
запис на прийом
Підписатись на новини