11.01.2018 12:17
ПОЛТАВСЬКІ ІНТЕЛЕКТУАЛИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ГРИ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» ЗА РІК

9 січня ГО «Нова Полтава», організатори турніру інтелектуального змагання «Що? Де? Коли?» провели підсумкову гру сезону 2017-го року та нагородили кращі команди. Серед планів – навіть телевізійні версії ігор.

Голова ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна розповідає, що кульмінаційна гра видалася напрочуд цікавою. Цього разу змагалися 12 із 15 команд двох ліг (вищої і першої). У результаті запеклої боротьби першу сходинку розділили гравці «City Brothers» і «Лось Burbudos» (вища ліга), а також команда «АСи» (перша ліга).

Очолили символічний рейтинг інтелектуалів 2017-го року гравці «Лось Burbudos», «Діти політики і бетону» і «City Brothers». Також за результатами року, дві кращі команди першої ліги переходять у вищу («АСи» і «Добрый вечер»), а команди «Мармелад» і «Кобищанська культурна спілка» тепер позмагаються в першій лізі.

Переможці, за традицією, отримали фігурки сов – символу змагань, – а також книжки.
Підсумки січень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нова Полтава

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За спиною турніру – зміна форматів, нові обличчя гравців і безліч цікавих запитань – ділиться організаторка і ведуча турніру Юлія Городчаніна:

«Видався драйвовий рік: багато що змінювалося в форматах гри, тематиці. Думаю, цей рік буде не менш активним, тому що багато команд беруть участь із різних сфер – починаючи від студентів, бізнесменів і закінчуючи вчителями, активістами й іншими. Це, напевно, основний показник. Ми раді з того, що реально людям цікаво приходити. Ми намагаємося урізноманітнити запитання, для того щоб кожен, незалежно від сфери діяльності чи віку, міг знайти для себе цікаву інформацію та відчував цікавість. У такий спосіб здобувати бали і розвиватися».

Ажіотаж і конкуренція гравців щоразу зростає, особливо після того, коли дві ліги почали грати одночасно – констатує ведуча. Прагнення перевершувати себе демонструють і незначні «відриви» лідерів від інших учасників у турнірній таблиці.

За цей рік, за словами Юлії, встигли спробувати й тематичні брейнринги (тематика Полтави, спорту, бізнесу, освіти тощо), грали на загальну тематику, на швидкість, вийшли на рівень двох ліг. Якщо буде цікаво, зазначає організаторка, з переможцями ліг можуть влаштувати й телевізійні версії турніру – щоби вболівати чи випробувати себе могли не лише присутні, а й телеглядачі.
Оновлений склад ліг 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26195720_1505858779483748_7844261156435933317_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріали видання zmist.pl.ua

 

До Дня молоді стартував конкурс на кращий дизайн стінопису пунктів Декларації відповідальності людини, укладеної всесвітньо відомим українцем Богданом Гаврилишиним. Стінопис буде нанесено на 3 стіни будинку управління фонтаном у центрі Парку культури та відпочинку «Перемога».
31.01.2018
         Ідеї виробів з вторсировини зараз надзвичайно популярні.          Вони перестали бути тільки предметом дитячої творчості: крім шкільних змагань, різні штуковини з пластикових елементів стали підкоряти виставкові галереї в усьому світі. Навіть спеціальну назву…
16.01.2018
Заповнюйте реєстраційну форму на участь у 6-му Київському безпековому форумі для молоді! Більше деталей: https://goo.gl/q3MKx8 Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/n4beJwVUkn5qONpY2 Якщо коротко, то: Дедлайн: 26 січняДата проведення: 10-11 лютого 2018 року
19.12.2017
Вперше в Полтаві стартує Відкритій чемпіонат Полтави й Полтавського району з шашок «Чекерс». Турнір відбудеться за ініціативи Руслана Оріховського кандидат у майстри спорту з шашок, призера Чемпіонату України з шашок “Чекерс”за підтримки сектора у справах сім’ї, молоді…
21.09.2017
Запрошуємо активних та допитливих полтавців взяти участь у краєзнавчо-пізнавальному квесті. Історію міста цікаво знати всім, а особливо тим, для кого це місто є рідним, адже з любові для рідного краю починається повага до своєї країни та…
20.09.2017
Нагадуємо, що конкурс дитячих поробок «Місто мрії»  триває! Поробки мають бути виконані в наступних напрямках: 1) Полтава — патріотична;2) Полтава — екологічна;3) Полтава — туристична;4) Полтава — історична;5) Полтава — футуристична. Вік учасників – до 16 років включно. Роботи приймаються до 22…
запис на прийом
Підписатись на новини