Прийшов час навести порядок в Полтаві разом!

«Нова Полтава» взяла на себе відповідальність цьогоріч допомогти полтавцям навести порядок не лише у своїх будинках та дворах, але й прибрати  все місто.

9 лютого ми підписали Меморандум про співпрацю з Всеукраїнським громадським екологічним рухом Let’s do it, Ukrainе, щоб скоординувати зусилля у спільній справі: об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення екологічних проблем міста. Навесні ми координуватимемо загальноміське прибирання (близько 10 локацій – місць загального користування), звертаючи особливу увагу на роздільний збір сміття.
Організація «Let’s do it, Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It, world» що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 116 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні. Полтавщина вже 6-й раз поспіль бере участь в акції. Минулими роками тисячі полтавців виходили на прибирання своїх міст і селищ.

Цього року ми запрошуємо всіх небайдужих полтавців долучатися до акції Lets do itUkraine 23 квітня о 10:00 год.

Місця прибирання ми визначимо спільно, відкритим голосуванням в інтернеті (на головній сторінці сайту), а також приймаючи Ваші пропозиції по телефону.

Якщо Ви хочете особисто долучитися до акції, маєте таких же проактивних небайдужих друзів, колег та у Вас є улюблене місце відпочинку чи Вам серце болить за якийсь конкретний парк чи набережну – пишіть нам на електронну адресу open.space.poltava@gmail.com або телефонуйте (050) 80-90-100.

Головною метою акції є не тільки глобальне прибирання міста від сміття, а також збільшення відповідальності полтавців за навколишнє середовище.

Гарєтова Галина Олексіївна, координатор акції в м. Полтаві: «Такі акції, як Let’s do it, Ukraine, потрібні нашому місту, адже ніхто за нас не турбуватиметься про власну домівку. Місто, яке сповнене природної краси, не можна завалювати сміттям. Навести порядок в Полтаві разом – це наш обов’язок, поки наші сини захищають наш мир, адже повернутися вони мають у комфортне гарне місто».
Let's do it, Ukraine 2

26.04.2021
В Європі та багатьох країнах світу давно відмовились від пластику на кладовищах. Альтернативою стали живі квіти та охайна територія довкола могили. Багато громад в Україні та Полтавщині теж приєднались до цієї екологічної практики. Проте в самому обласному центрі питання…
Цієї неділі говоримо з активною молоддю Полтави і Полтавщини, випускниками МЗУ про роль молоді в змінах у своїх громадах та країні, про можливості, виклики та потреби. День молоді зі змістом! Пул спікерів постійно доповнюється, але вже точно з нами дискутуватимуть: Олена Бекреньова…
Днями на сайті Полтавської міської ради з’явилися дві наші петиції. Вони насамперед покликані змінити підхід до молодіжної політики у місті. Адже йдеться про створення Молодіжної ради як повноцінного дорадчого органу, що дозволить молоді брати активну участь у вирішенні…
18.06.2020
Чудова новина – Полтавською областю починає курсувати екобус для збору небезпених відходів! Вчора еколог нашої ГО Ольга Макеєва взяла участь у семінарі-презентації «Екобус для громад Полтавщини» (у продовження співпраці з Полтавською обласною радою в проєкті «Екологічні ініціативи Полтавської області»).
20.02.2020
Уперше за всю історію економічного форуму у Давосі визначено, що п’ять найбільших світових ризиків – це екологічні ризики. Кліматичні катастрофи, втрати біорізноманіття та руйнування наземних і водних екосистем – це лише вершина айсбергу. Актуальним на сьогодні є…
  У понеділок в офісі ГО «Нова Полтава», що на вулиці Котляревського, 6, гостинно відкрив двері молодіжний воркшоп «Активуй!». Цей освітній проєкт став можливим завдяки перемозі «Нової Полтави» у конкурсі проєктів…
запис на прийом
Підписатись на новини