Прийшов час навести порядок в Полтаві разом!

«Нова Полтава» взяла на себе відповідальність цьогоріч допомогти полтавцям навести порядок не лише у своїх будинках та дворах, але й прибрати  все місто.

9 лютого ми підписали Меморандум про співпрацю з Всеукраїнським громадським екологічним рухом Let’s do it, Ukrainе, щоб скоординувати зусилля у спільній справі: об’єднання державного сектору, громадськості та бізнесу з метою вирішення екологічних проблем міста. Навесні ми координуватимемо загальноміське прибирання (близько 10 локацій – місць загального користування), звертаючи особливу увагу на роздільний збір сміття.
Організація «Let’s do it, Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It, world» що об’єднує понад 13 мільйонів людей в 116 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні. Полтавщина вже 6-й раз поспіль бере участь в акції. Минулими роками тисячі полтавців виходили на прибирання своїх міст і селищ.

Цього року ми запрошуємо всіх небайдужих полтавців долучатися до акції Lets do itUkraine 23 квітня о 10:00 год.

Місця прибирання ми визначимо спільно, відкритим голосуванням в інтернеті (на головній сторінці сайту), а також приймаючи Ваші пропозиції по телефону.

Якщо Ви хочете особисто долучитися до акції, маєте таких же проактивних небайдужих друзів, колег та у Вас є улюблене місце відпочинку чи Вам серце болить за якийсь конкретний парк чи набережну – пишіть нам на електронну адресу open.space.poltava@gmail.com або телефонуйте (050) 80-90-100.

Головною метою акції є не тільки глобальне прибирання міста від сміття, а також збільшення відповідальності полтавців за навколишнє середовище.

Гарєтова Галина Олексіївна, координатор акції в м. Полтаві: «Такі акції, як Let’s do it, Ukraine, потрібні нашому місту, адже ніхто за нас не турбуватиметься про власну домівку. Місто, яке сповнене природної краси, не можна завалювати сміттям. Навести порядок в Полтаві разом – це наш обов’язок, поки наші сини захищають наш мир, адже повернутися вони мають у комфортне гарне місто».
Let's do it, Ukraine 2

08.02.2022
Наявність газонів у містах асоціювалися із безпекою, чистотою та благополуччям. Такий штучно створений трав’яний покрив красивий та підкреслює архітектурні композиції. Проте мало хто задавався питанням, чи корисний він? Як виявляється, для сучасного міста – ні. Що таке газони та звідки…
17.12.2021
З 10 грудня вступив в дію Закон про обмеження обігу пластикових пакетів. На першому етапі заборона стосується тонких і надтонких та оксорозкладних пластикових пакетів – тих, в які зазвичай покупці складають товар. Тепер надавати їх безоплатно в…
23.10.2021
Згідно із правил утримань зелених насаджень рівень озеленение міських вулиць має бути не меншим 25%, а території біля шкіл – 45-50%. Перш за все, вони слугують резервуарами для чистого повітря.
05.08.2021
Останні роки у Полтаві та інших містах України активно обговорюється нерозбірлива обрізка дерев, коли на вулицях міст замість зелених красенів залишаються лише страхітливі обрубки, які за пару років так-сяк жевріють, а потім тихо помирають. Через це у багатьох містах…
20.07.2021
Прийом документів до участі в установчих зборах Молодіжної Ради Полтавської міської територіальної громади триватиме до 26 липня включно. Раніше ж зазначені терміни були до 12-го липня. Подовжили терміни для того, щоб всі охочі встигли зібрати необхідний кейс для участі…
14.05.2021
У Полтавській громаді часто зустрічаються відпрацьовані автомобільні шини на прибудинкових територіях, клумбах та дитячих майданчиках. Також їх нерідко використовують, як відбійники для автівок. Проте мало хто задумувався, чому такого дворового «мистецтва» неможливо знайти у європейських країнах. Заборона на використання автопокришок…
запис на прийом
Підписатись на новини