У «Новій Полтаві» безкоштовно консультуватимуть з питань ДТП

Після аварій учаснику пригоди не завжди вдається довести свою невинуватість. Крім того, бувають випадки, коли пригода сталася через об’єктивні причини – погана дорога, обмежена видимість, погане освітлення тощо. Ці фактори часто-густо лишаються поза увагою ДАІ. Тому Відкрита громадська платформа «Нова Полтава» підтримала ініціативу нашого земляка щодо надання безкоштовної консультації учасникам ДТП.

Контролю стає все менше

Отримати кваліфіковану юридичну допомогу сьогодні не проблема. Особливо, якщо є гроші. Навіть можна знайти і безкоштовні громадські організації, які підкажуть, як правильно писати заяви і куди звертатися.

Але юристи, на жаль, можуть не враховувати інших об’єктивних причин ДТП. Виявилося, що таких причин може бути маса – про це говорить полтавець Юрій Колесник.

– Раніше було більше контролю за якістю доріг. Транспортні підприємства стежили за професіоналізмом своїх співробітників. Тепер же намагаються економити на всьому. Від освітлення доріг, до самого асфальту. Тому після ДТП співробітники ДАІ звертають увагу тільки на те, чи дотримувався водій ПДР, чи міг запобігти зіткнення, який пункт був порушений тощо. Все інше, супутні причини – незадовільні дорожні умови та інше – залишаються поза увагою, – пояснює Юрій Колесник.

^3654C3D2C87A9E58EFE710F9698DE2FCB42511DDF90A2FCCD7^pimgpsh_fullsize_distr

Експертів залучають вкрай рідко

Полтавець все життя пропрацював експертом з дослідження дорожньо-транспортних пригод. Сьогодні, каже Юрій Колесник, після аварій не збираються комісії, щоб розібратися в цьому питанні. Навіть у суді, в кращому випадку, виступають тільки адвокати, які є професійними юристами, але не експертами в питаннях ДТП.

– У нас перестали залучати експертів до і під час судових дебатів. Тому буває так, що суд розглядає лише факти, подані ДАІ. Жодних експертиз щоб розглянути всі варіанти події. Для мене дослідження всіх обставин ДТП стало вже хобі. Бачу, що інколи бувають відверто несправедливі вироки, я готовий допомогти розібратися всім постраждалим, – заявляє Юрій Колесник.

Відкрита громадська платформа «Нова Полтава» підтримала ініціативу Юрія Колесника і надає йому майданчик для надання консультацій. Всі роз’яснення надаватимуться безкоштовно.

Дізнатися про час, коли Юрій Колесник надає консультації, можна зателефонувавши в офіс Відкритої громадської платформи «Нова Полтава» 050-80-90-100.

06.02.2020
Увага! Ми оголошуємо сьомий набір на навчання майбутніх керівників ОСББ.  Чому це важливо і на часі? Тому що 1 травня 2020  року вступають у дію зміни до закону “Про житлово-комунальні послуги”; Тому що ринку житлово-комунальних…
Вирішили не чекати доки міська влада вирішить усі проблеми Вашого мікрорайону? Вважаєте, що громада мікрорайону повинна бути активною, та сама створювати та змінювати простір навколо себе? Не знаєте з чого розпочати свою діяльність? Ми…
11.07.2018
            Закон України «Про житлово-комунальні послуги» уже є чинним трошки більше півроку, однак до сих пір зостається terra incognita для більшості споживачів комунальних послуг.             У цій статті ми спробуємо розібратись разом із Вами із основними…
14.03.2018
Що робити коли у вас вимагають хабар? 1. Зберіть інформацію для того, щоби подати обґрунтовану заяву про корупцію          …
Дії, які необхідно здійснити спадкоємцю для оформлення права власності на земельну ділянку в порядку спадкування: 1. Подати державному або приватному нотаріусу заяву про прийняття спадщини. Така заява подається особисто нотаріусу за місцем відкриття спадщини.
Процес спадкування може здаватись складним і заплутаним, а безкінечні черги державних нотаріальних контор не завжди дозволяють отримати вчасну та вичерпну консультацію з незрозумілих для Вас питань. Ми розпочинаємо цикл статей, в яких ми визначимо для Вас 5…
запис на прийом
Підписатись на новини