У ПЛОСКІВСЬКІЙ ШКОЛІ МАЧУХІВСЬКОЇ ОТГ ВСТАНОВИЛИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНУ СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ

Минулого місяця Мачухівська громада однією з перших в Україні підписала енергосервісний договір. І вже сьогодні маємо перший виконаний об’єкт — сучасну енергоефективну систему опалення в Плосківській ЗОШ. Тепер місцеві школярі навчатимуться у комфортних умовах, а сільрада зможе максимально зекономити бюджетні кошти.

Переобладнала систему опалення компанія «Український енергетичний траст» згідно з програмою «Енергосервіс», яка включає повний комплекс робіт —від монтажу обладнання до його обслуговування при експлуатації. У школі замінили всю систему опалення, зробили його автономним із новою обв’язкою котлів.

— Ці заходи повинні дати більше 25% економії в опалювальний сезон, — говорить директор компанії «Український енергетичний траст» Володимир Кріль.

-bilokin-ta-volodimir-kril-Валерій Білокінь та Володимир Кріль

У Мачухівській громаді планують облаштувати подібні опалювальні установки й в інших бюджетних закладах. Нову систему опалення вже готують до експлуатації у Калашниківській школі.

— Завдяки її впровадженню можна значно економити газ, що найбільш актуально для бюджетних установ. Сподіваємося, скоро ми це перевіримо в дії, — говорить Валерій Білокінь. — Першим об’єктом я задоволений. Працюватимемо й далі — маємо довіру партнерів, розуміння депутатського корпусу. Упевнений, ми доведемо, що таке партнерство та його результати дійсно вигідні й мають право на існування не лише в нашій громаді, а й на всій території України.

Подібні заходи з енергозбереження стали можливими завдяки Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації».

-komisija-shvalila-novu-sistemu-opalennja-realizovanu-za-program -komisija-shvalila-novu-sistemu-opalennja-realizovanu-za-program-0Експертна комісія схвалила нову систему опалення, реалізовану за програмою «Енергосервіс»

Загалом, енергосервісний контракт, який підписують бюджетні установи з енергосервісними компаніями, — це угода, що дозволяє споживачу значно скоротити витрати на комунальні послуги та модернізувати енергообладнання без інвестицій зі свого боку. Компанії втілюють проекти з підвищення енергофективності за власні кошти «під ключ». Термомодернізація допомагає зменшити плату за енергоносії, комунальні послуги. Зекономлені кошти розподіляють між державним бюджетом та інвестором. Таким чином, енергосервісна компанія з часом повертає свої гроші та заробляє певний відсоток. При цьому держава отримує теплі енергоефективні приміщення, не витративши жодної копійки.

Прес-служба Мачухівської ОТГ

 

24.09.2019
21 вересня, у Всесвітній день чистоти, полтавці не лише прибирали, а й займалися екологічною просвітою. Адже після прибирання двох парків – Прирічкового та «Перемога» й ставків у мікрорайоні Огнівка, ГО «Нова…
  3 вересня Фонд енергоефективності розпочинає прийом заявок від ОСББ за Програмою “Енергодім” на отримання часткової компенсації витрат на термореновацію багатоквартирних будинків. Заявки подаються через усі відділення…
Вчора, 21 березня, на форумі «Цілі сталого розвитку: полтавський вимір» було нагороджено переможців конкурс «Кращі практики реалізації енергоефективних технологій серед ОСББ та ЖБК Полтавської області».  До трійки призерів ввійшли…
Оновити не можна зруйнувати. Де поставити кому, якщо йдеться про будинки, зведені за радянських часів? Наприклад, в Естонії, таких будівель – більшість. Основу житлового фонду країни становлять забудови 1950-1970 років, так звані «хрущовки»….
Пошук фінансування є одним з найперших завдань, що встають перед ОСББ. Револьверний фонд є сучасним інструментом альтернативного фінансування об’єднань, який активно використовується у західних країнах. Оборотні кошти для…
Верховна Рада України 22 червня 2017 року прийняла законопроект №4941 “Про енергетичну ефективність будівель”, який наблизить країну до появи будинків із нульовим споживанням енергоресурсів, що відповідає міжнародним стандартам, і…
запис на прийом
Підписатись на новини