21.05.2018 17:10
У Полтаві презентували локальну школу програми «Молодь змінить Україну»

18 травня в Інституті розвитку міста провели презентацію локальної школи програми «Молодь змінить Україну». Організатори навчання — Фонд родини Богдана Гаврилишина, з представниками якого через Skype мали змогу поспілкуватися учасники презентації.

У рамках програми «Молодь змінить Україну» молоді і активні люди з різних сфер групами по 5-7 чоловік їдуть в одну із шести європейських країн — Австрію, Німеччину, Норвегію, Швейцарію, Швецію, а також Польщу. Там вони зустрічаються з представниками місцевих інституцій, отримуючи розуміння функціонування цих організацій.

Набір проводить Фонд родини Богдана Гаврилишина. Учасниками програми може стати активна молодь у віці від 20 до 35 років, які бажають змін в місті. Цього року «МЗУ» проводить локальні школи у шести регіонах: Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Черкаси та Чернігів. Спікери – експерти національного рівня, регіональні експерти та лідери думок, ментори асоціації «МЗУ».

Молодь змінить Україну

Протягом червня проведуть три модулі, під час якого учасники дізнаються про стратегії розвитку міста, креативні індустрії та місцевий розвиток, медіа, роботу в соцмережах, ефективні комунікації, місцеві інноваційні стартапи, фандрейзинг, дебатне мистецтво, публічні виступи, пітчинг.

Відкриття програми та перший модуль відбудеться 2 червня в Києві, другий та третій модулі пройдуть 15-16 червня та 29-30 червня в Полтаві та інших п’яти містах.

З липня по серпень пройде захист проектів місцевого розвитку та перші кроки з їхньої реалізації. Найкращі з проектів фінансово підтримають через надання мікроґрантів.

Цього року у Полтаві Інститут розвитку міста вперше співпрацює із Фондом.

«Участь у програмі «Молодь змінить Україну» відкриває можливості отримати нові знання, фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного європейського досвіду. До клубу випускників програми входить більше 500 активістів, що допоможе налагодити зв’язки з активістами з інших регіонів України. Програма також допомагає розширити горизонти, вибудувати широку мережу ділових контактів та попрактикувати англійську, адже знання мови для учасників програми є обов’язковим» – розповідає голова ГО «Нова Полтава», випускниця програми 2013 року, Юлія Городчаніна.

Молодь змінить Україну

Випускник програми 2013 року Анатолій Безпалюк прийшов на презентацію, щоб поділитися досвідом. Розповідає, що це можливість безкоштовно отримати знання, реалізувати проект та поїхати закордон:

— На той час працював в напрямку молодіжної політики і мені було дуже важливо обмінятися досвідом з іншими країнами, дізнатися інструменти з працевлаштування молоді, підприємницької діяльності, проведенню заходів. У Польщу зустрічалися з установами, які займалися цими питаннями. Після візиту підписали меморандум про співпрацю із подібними організаціями в Жешуві.

Громадська активістка Катерина говорить, що для неї це — можливість саморозвитку і дуже добре, коли є організаційна та інтелектуальна підтримка.

Восени випускники, які найкраще реалізують проекти, зможуть протягом тижня вивчати європейський досвід, відвідавши одну із шести країн.

Подання заявок на програму закінчується 25 травня. Анкета тут: https://goo.gl/JqZRrK.

Валентина Камінська

10.11.2021
Цінуємо нашу постійну і різноманітну співпрацю з Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Олеся Гончара. Цього разу це була “Антикорупційна мафія: місто проти корупції” з десятикласниками з 38 школи. У Києві за цією грою влаштовують турніри,…
Днями Фонд родини Богдана Гаврилишина обрав свого амбасадора на Полтавщині. Подвійна приємність, бо цією людиною стала наша невтомна голова Юлія Городчаніна. І сама колишня випускниця програми Фонду відтепер Юля допомагатиме таким же молодим, активним, креативним і натхненним землякам, спраглим…
Напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок пропонуємо поговорити про гендер та жінку в українській мові. Мова – це не лише засіб спілкування, а й спосіб вираження нашого світосприйняття. Українська мова в останні…
Місто критично потребує нової якості політики! Школа депутата – це підготовка політичних лідерів на нових принципах, відповідно до сучасних викликів. За три місяці навчань слухачі Школи отримають необхідні знання та навички,…
06.02.2020
Увага! Ми оголошуємо сьомий набір на навчання майбутніх керівників ОСББ.  Чому це важливо і на часі? Тому що 1 травня 2020  року вступають у дію зміни до закону “Про житлово-комунальні послуги”; Тому що ринку житлово-комунальних…
НАБІР НА ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ – ПОЛТАВЩИНА” ФОНДУ РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА! Програма для молодих патріотичних мешканців та мешканок Полтавщини, які бажають бути активними у громадському житті краю та України та готові бути рушійною…
запис на прийом
Підписатись на новини