У Полтаві пройшла стратегічна сесія «План розвитку Полтави»

Три команди ініціативних полтавців представили ідеї розвитку міста

Відкрита громадська платформа «Нова Полтава» ініціювала стратегічну сесію «План розвитку Полтави». У заході взяли участь найактивніші полтавці, які прагнуть глибинних позитивних зрушень у місті, і, за їх словами, готові особисто реалізовувати відповідні зміни. Серед них були учасники Толоки, експерти з різних питань, бізнесмени та колишні держслужбовці. Як виявилося, хоч ці люди є представниками різних вікових та професійних груп, різного життєвого досвіду, але їх об’єднує прагнення вирішити практично одні й ті ж проблеми.

Захід розпочався з трансляції виступу очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Його слова про необхідність боротьби з існуючими групами впливу Одеської області для більш ефективного функціонування економіки і боротьби з корупцією знайшли розуміння у полтавців.

Лідер ВГП «Нова Полтава» Лев Жиденко не зміг взяти участь у сесії, оскільки в той момент знаходився на навчанні у всеукраїнській Школі мерів, які діє при Києво-Могилянській академії. Тож з вітальним словом до присутніх звернувся координатор проектів ВГП «Нова Полтава» Олександр Кутас:

Сьогодні ми хотіли зібрати тих людей, які мають свою думку щодо розвитку міста, але ще не мали можливості її висловити, тому що не було хороших соціальних ліфтів. Для нас це значним викликом, оскільки маємо сприяти згуртуванню у команди абсолютно різних людей, які сьогодні прийшли.

Після короткого знайомства, учасники заходу розділились на три групи і близько години працювали над власним проектом розвитку Полтави. Потім всі ці ідеї групи по черзі представили і обговорили. Цікаво, що коло найактуальніших проблем виявилося практично спільним для усіх. Це, зокрема: стан доріг, медобслуговування, освіта, громадянськк суспільство, розвиток бізнесу, тощо. Усі проблемні моменти члени груп намагались вирішити, виходячи з повноважень органів місцевого самоврядування. Найцікавіші ідеї з часом можуть бути реалізовані.

Як пояснив координатор проекту Олександр Кутас, у сесії взяли участь люди різних цінностей і переконань, але прагнення турботи про своє місто змогла їх об’єднати.

Подібні сесії будуть продовжуватися і надалі, стежте за новинами сайту і групами у соціальних мережах.

15.07.2020
Напередодні Дня молоді Амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області Юлія Городчаніна озвучила ідею створити у місті унікальні стінописи із пунктами Декларації відповідальності людини, що її написав Богдан Гаврилишин. Ініціативу підтримала ще одна випускниця Фонду – заступниця директора…
Цієї неділі говоримо з активною молоддю Полтави і Полтавщини, випускниками МЗУ про роль молоді в змінах у своїх громадах та країні, про можливості, виклики та потреби. День молоді зі змістом! Пул спікерів постійно доповнюється, але вже точно з нами дискутуватимуть: Олена Бекреньова…
Днями на сайті Полтавської міської ради з’явилися дві наші петиції. Вони насамперед покликані змінити підхід до молодіжної політики у місті. Адже йдеться про створення Молодіжної ради як повноцінного дорадчого органу, що дозволить молоді брати активну участь у вирішенні…
18.06.2020
Чудова новина – Полтавською областю починає курсувати екобус для збору небезпених відходів! Вчора еколог нашої ГО Ольга Макеєва взяла участь у семінарі-презентації «Екобус для громад Полтавщини» (у продовження співпраці з Полтавською обласною радою в проєкті «Екологічні ініціативи Полтавської області»).
До Дня молоді стартував конкурс на кращий дизайн стінопису пунктів Декларації відповідальності людини, укладеної всесвітньо відомим українцем Богданом Гаврилишиним. Стінопис буде нанесено на 3 стіни будинку управління фонтаном у центрі Парку культури та відпочинку «Перемога».
Днями Фонд родини Богдана Гаврилишина обрав свого амбасадора на Полтавщині. Подвійна приємність, бо цією людиною стала наша невтомна голова Юлія Городчаніна. І сама колишня випускниця програми Фонду відтепер Юля допомагатиме таким же молодим, активним, креативним і натхненним землякам, спраглим…
запис на прийом
Підписатись на новини