Пропонуємо підписати петиції про створення Молодіжної ради та Молодіжного центру

Днями на сайті Полтавської міської ради з’явилися дві наші петиції. Вони насамперед покликані змінити підхід до молодіжної політики у місті. Адже йдеться про створення Молодіжної ради як повноцінного дорадчого органу, що дозволить молоді брати активну участь у вирішенні нагальних проблем, та про створення у Полтаві Молодіжного центру як безкоштовного простору для роботи, відпочинку і розвитку міської молоді.

«Напередодні Дня молоді, хочу вкотре звернути увагу на ситуацію, що в нашому місті продовжують роботу з молоддю сприймати здебільшого через розважальні івенти, не сприймаючи всерйоз потребу створювати умови для розвитку і самореалізації молоді, вибудову партнерства, – коментує Юлія Городчаніна. – А тим часом молодь виїжджає, стаючи майбутнім для якогось іншого міста чи країни. Пропоную почати з малого – підтримати дві петиції до Полтавської міської ради, щодо необхідності створення молодіжного центру, як простору, де може збиратися молодь, вчитися та реалізовувати власні ініціативи, і створення Молодіжної ради, як дорадчого органу, щоб думка молоді була врахована. Ще хочеться і стажування з кадровим резервом, як у Львові, і програму підтримки молодіжного житла і ще багато інших інструментів активізації та заохочення молоді».

До речі, молодіжні ради діють не лише у великих містах, як то Львів чи Миколаїв, а й, скажімо, у сусідній Решетилівці. І там молодь має реальний голос і вплив на прийняття рішень, є ініціаторами цікавих проєктів. Полтаві цього відверто бракує. А от проблем, які потрібно вирішувати, вистачає. Для прикладу, те ж питання першого робочого місця для молодого фахівця, вчорашнього випускника вишу, тощо. Молодіжна рада має стати дієвим органом, а тому її голова має бути включеним до складу міськвиконкому з правом голосу. Загалом рада має складатися на третину із представників шкільної молоді, ще третина – студентське самоврядування, і третина – громадські організації, що працюють з молоддю.

Підтримати ініціативу та підписати петиції можна за посиланнями:

Створення Молодіжної ради https://petition.rada-poltava.gov.ua/petition/view?id=8

Створення Молодіжного центру https://petition.rada-poltava.gov.ua/petition/view?id=9

Зверніть увагу: на сайті Полтавської міської ради змінилася система авторизації, тому, щоб підтримати петицію, потрібно буде скористатися банкID або ЕЦП.

15.07.2020
Напередодні Дня молоді Амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області Юлія Городчаніна озвучила ідею створити у місті унікальні стінописи із пунктами Декларації відповідальності людини, що її написав Богдан Гаврилишин. Ініціативу підтримала ще одна випускниця Фонду – заступниця директора…
Цієї неділі говоримо з активною молоддю Полтави і Полтавщини, випускниками МЗУ про роль молоді в змінах у своїх громадах та країні, про можливості, виклики та потреби. День молоді зі змістом! Пул спікерів постійно доповнюється, але вже точно з нами дискутуватимуть: Олена Бекреньова…
18.06.2020
Чудова новина – Полтавською областю починає курсувати екобус для збору небезпених відходів! Вчора еколог нашої ГО Ольга Макеєва взяла участь у семінарі-презентації «Екобус для громад Полтавщини» (у продовження співпраці з Полтавською обласною радою в проєкті «Екологічні ініціативи Полтавської області»).
До Дня молоді стартував конкурс на кращий дизайн стінопису пунктів Декларації відповідальності людини, укладеної всесвітньо відомим українцем Богданом Гаврилишиним. Стінопис буде нанесено на 3 стіни будинку управління фонтаном у центрі Парку культури та відпочинку «Перемога».
Днями Фонд родини Богдана Гаврилишина обрав свого амбасадора на Полтавщині. Подвійна приємність, бо цією людиною стала наша невтомна голова Юлія Городчаніна. І сама колишня випускниця програми Фонду відтепер Юля допомагатиме таким же молодим, активним, креативним і натхненним землякам, спраглим…
Напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок пропонуємо поговорити про гендер та жінку в українській мові. Мова – це не лише засіб спілкування, а й спосіб вираження нашого світосприйняття. Українська мова в останні…
запис на прийом
Підписатись на новини