06.02.2020 15:24
Відкрито набір на навчання керівників ОСББ

Увага! Ми оголошуємо сьомий набір на навчання майбутніх керівників ОСББ.  Чому це важливо і на часі?

  • Тому що 1 травня 2020  року вступають у дію зміни до закону “Про житлово-комунальні послуги”;
  • Тому що ринку житлово-комунальних послуг потрібні фахові ліцензовані управителі;
  • Тому що найефективнішою формою управління багатоповерхівкою залишається ОСББ, тож якщо хочете жити комфортно і отримувати якісні послуги, час його створити і у своєму будинку.

Усі деталі відбору на навчання, терміни подачі заявок, посилання на анкету – у події.

Цей курс, як і декілька попередніх, ми проводимо спільно з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова.

У програмі передбачено три модулі.

1. Нормативно-правові аспекти створення та функціонування діяльності ОСББ: новації законодавства; процедура створення ОСББ; особливості організації та роботи статутних органів; специфіка документообігу; забезпечення будинку житлово-комунальними послугами, тощо.

2. Економічні аспекти: формування бюджету утримання багатоквартирного будинку; формування та використання резервного, ремонтного та інших спецфондів; шляхи залучення додаткових надходжень; особливості фінансування та кредитування ОСББ.

3. Технічні аспекти: особливості експлуатації багатоквартирних будинків; планування капітальних ремонтів; основи енергоменеджменту; розробка інвестиційного проєкту здійснення енергозберігаючих заходів; енергозбереження в багатоквартирному будинку,тощо.

Термін навчання – 1 місяць, заняття – два-три рази на тиждень. Час проведення лекцій – з 10.00 до 15.00.

До 2 березня чекаємо вашу анкету за посиланням https://forms.gle/YH67FBWsH5Z6ocdz7. Її також можна заповнити у нашому офісі по вул. Котляревського, 6. Додатково передбачена співбесіда.

Навчання платне, проте ми надаємо гранти для 20 студентів. Грант покриває 70% від загальної вартості курсу. Тож для студента навчання вартуватиме лише 500 грн.

Звертаємо Вашу увагу на те, що обов’язковою вимогою до студентів є наявність вищої освіти. По завершенню навчання, студенти, котрі прослухали повний курс лекцій та успішно склали залік отримують свідоцтва про підвищення кваліфікації за відповідним напрямком.

Телефон для довідок: (050) 80-90-100.

Днями Фонд родини Богдана Гаврилишина обрав свого амбасадора на Полтавщині. Подвійна приємність, бо цією людиною стала наша невтомна голова Юлія Городчаніна. І сама колишня випускниця програми Фонду відтепер Юля допомагатиме таким же молодим, активним, креативним і натхненним землякам, спраглим…
Напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок пропонуємо поговорити про гендер та жінку в українській мові. Мова – це не лише засіб спілкування, а й спосіб вираження нашого світосприйняття. Українська мова в останні…
Місто критично потребує нової якості політики! Школа депутата – це підготовка політичних лідерів на нових принципах, відповідно до сучасних викликів. За три місяці навчань слухачі Школи отримають необхідні знання та навички,…
НАБІР НА ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ – ПОЛТАВЩИНА” ФОНДУ РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА! Програма для молодих патріотичних мешканців та мешканок Полтавщини, які бажають бути активними у громадському житті краю та України та готові бути рушійною…
  У понеділок в офісі ГО «Нова Полтава», що на вулиці Котляревського, 6, гостинно відкрив двері молодіжний воркшоп «Активуй!». Цей освітній проєкт став можливим завдяки перемозі «Нової Полтави» у конкурсі проєктів…
30.10.2019
Цього тижня в офісі ГО «Нова Полтава» розпочався новий навчальний рік у Школі демократії.  Освітній проєкт Східноєвропейського центру багатопартійної демократії реалізується у Полтаві вже другий рік поспіль. Цього разу кількість бажаючих потрапити на навчання стала рекордною.
запис на прийом
Підписатись на новини