18.10.2019 15:18
Відкрито реєстрацію на молодіжний воркшоп “Активуй!”

Прагнеш особистісного розвитку? Переконаний, що наше місто потребує змін? І знаєш, чого саме бракує Полтаві, аби стати комфортною та дружньою до молоді? Тобі точно до нас!
Ставай учасником молодіжного воркшопу «Активуй!». Ми навчимо, як перетворити найсміливіші задуми та ідеї у реальні проєкти і втілити їх у життя.

Запрошуємо на навчання старшокласників від 14 років та першокурсників полтавських вишів.

Програма інтерактивного воркшопу «Активуй!» розрахована на 2 місяці навчань. Заняття триватимуть 1,5-2 години і проходитимуть двічі на тиждень. Інтерактивна програма складатиметься із трьох модулів.

Перший спрямований на особистісний розвиток. Тут ви навчитеся працювати в команді, прослухаєте курс лекцій з лідерства та спробуєте себе в якості волонтера.

Під час занять другого модуля ви познайомитеся із активними громадськими організаціями Полтави. А ще навчитеся трансформувати ідеї і проекти, пройшовши теоретичний та практичний курс проектного менеджменту.

Третій модуль – Активуй! Ми навчимо, як шукати партнерів для реалізації своїх проєктів та правильно їх просувати і рекламувати. Передбачено й презентацію проєктів, які слухачі воркшопу розроблять у рамках практичних занять.

Навчання – безкоштовне. Аби стати учасником воркшопу, заповни реєстраційну форму за посиланням
https://forms.gle/RpuZnCFPgUmm2ACG6
Поспішай, адже кількість місць обмежена – набираємо на навчання групу із 30 осіб.

Місто критично потребує нової якості політики! Школа депутата – це підготовка політичних лідерів на нових принципах, відповідно до сучасних викликів. За три місяці навчань слухачі Школи отримають необхідні знання та…
06.02.2020
Увага! Ми оголошуємо сьомий набір на навчання майбутніх керівників ОСББ.  Чому це важливо і на часі? Тому що 1 травня 2020  року вступають у дію зміни до закону “Про житлово-комунальні послуги”;Тому що ринку житлово-комунальних послуг потрібні фахові ліцензовані управителі;Тому що найефективнішою…
НАБІР НА ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ – ПОЛТАВЩИНА” ФОНДУ РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА! Програма для молодих патріотичних мешканців та мешканок Полтавщини, які бажають бути активними у громадському житті краю та України та готові бути рушійною силою ефективних змін.
У понеділок в офісі ГО «Нова Полтава», що на вулиці Котляревського, 6, гостинно відкрив двері молодіжний воркшоп «Активуй!». Цей освітній проєкт став можливим завдяки перемозі «Нової Полтави» у конкурсі проєктів…
30.10.2019
Цього тижня в офісі ГО «Нова Полтава» розпочався новий навчальний рік у Школі демократії.  Освітній проєкт Східноєвропейського центру багатопартійної демократії реалізується у Полтаві вже другий рік поспіль. Цього разу кількість бажаючих потрапити на навчання стала рекордною.
24.09.2019
21 вересня, у Всесвітній день чистоти, полтавці не лише прибирали, а й займалися екологічною просвітою. Адже після прибирання двох парків – Прирічкового та «Перемога» й ставків у мікрорайоні Огнівка, ГО «Нова Полтава» влаштувала у центрі міста «Poltava Eco Family…
запис на прийом
Підписатись на новини