05.12.2017 16:00
Збір коштів для популяризації полтавської ідентичності

Сьогодні розпочинаємо збір коштів на важливу авторську виставку “Філософія життя” що присвячені видатним художникам, волонтерам, доброчинникам, письменникам, які внесли культурницький вклад в історико-культурну спадщину Полтавської області. 
Будемо вдячні за підтримку! Кожна гривня наближає мрію до реальності!
Допомогти реалізувати проект можна тут: http://zmist.pl.ua/fundraising/fotovistavka-filosofiya-zhittya

Збір коштів ініціюємо задля організації фотовиставки та виходу однойменного каталогу, що присвячені видатним художникам, волонтерам, доброчинникам, письменникам, які внесли культурницький вклад в історико-культурну спадщину Полтавської області. Після фотовиставки, традиційно Сергій та Ілля Назаркіни передають фото на зберігання до фото-фонду Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. «Філософія життя» – каталог, присвячений однойменній фотовиставці,  відкриття якої планується навесні 2018 року у Полтавському літературно-меморіальному музеї Івана Петровича Котляревського.

 Серед видатних носіїв мистецької історії Полтавщини у каталозі Ви знайдете такі видатні постаті, як:

Бойко Марія Володимирівна народилася 26 грудня 1976 року в м.Полтаві в сім’ї зі славного роду козака Мусія Чайки.

Марією Бойко за період з 1991 по 2005 роки створено більше 4000 поезій. Вийшли друком поетичні збірки “Мелодії сопілки (1995), “Струни душі” (1999), “Промінь сонця” (2002), “Мінливі настрої весни” (2005), “Квітка папороті” (2005), “Сонячне коло” (2006) – це вірші і поеми про рідний край, багату землю України, щирих і добрих людей, особиста лірика. Творчість Марії Бойко рекомендована для вивчення в школі за темою “Література рідного краю”. Ім’я Марії Бойко занесено до “Енциклопедії сучасної України”, започаткованої Національним комітетом державної премії ім.Т.Г.Шевченка, а також до Музичного реєстру.

Стороженко Павло Сергійович — український прозаїкпоет-пародист, перекладач з польської та німецької мов. Член Національної спілки письменників України з 1995 року. Заслужений журналіст України.

Іван Якович Новобранець — лірник, кобзар-бандурист, художник. Заслужений художник України, член Національної спілки кобзарів та Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Юрченко Герман Юрійович – Заслужений діяч Мистецтв Українинародний артист УкраїниГолова обласного відділення Національної музичної спілки України Лауреат премії імені імені В.Г. Короленка,Завідувач кафедри хореографії ПНПУ імені В.Г. Короленка, доцент.

Микола Васильович Підгорний — український маляр живописець. Член НСХУЗаслужений художник України.

 

 Для чого потрібні гроші:

Фінансування потрібно для видання каталога та проведення однойменної персональної фотовиставки під назвою «Філософія життя», а саме:

–  друк каталог 100 шт – 9500 грн;

–  фотодрук 30 шт – 5400 грн;

–  виготовлення інформаційної афіші 2 шт – 200 грн;

–  виготовлення та друк запрошень 50 шт – 300 грн.

 

 Про автора проекту:

Сергій Олександрович Назаркін, фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України, лаурерат Євро прес-фото. Народився 15 вересня 1955 року. Фотокореспондент, більше тридцяти років присвятив фотографії. Тисячі фотознімків налічує його архів.  Більше тридцяти виставок. Здійснював також фотосупровід книг та видань.
Непересічно талановита, неймовірна людина!

Ольга Макеєва

Місто критично потребує нової якості політики! Школа депутата – це підготовка політичних лідерів на нових принципах, відповідно до сучасних викликів. За три місяці навчань слухачі Школи отримають необхідні знання та…
06.02.2020
Увага! Ми оголошуємо сьомий набір на навчання майбутніх керівників ОСББ.  Чому це важливо і на часі? Тому що 1 травня 2020  року вступають у дію зміни до закону “Про житлово-комунальні послуги”;Тому що ринку житлово-комунальних послуг потрібні фахові ліцензовані управителі;Тому що найефективнішою…
НАБІР НА ПРОГРАМУ “МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ – ПОЛТАВЩИНА” ФОНДУ РОДИНИ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА! Програма для молодих патріотичних мешканців та мешканок Полтавщини, які бажають бути активними у громадському житті краю та України та готові бути рушійною силою ефективних змін.
У понеділок в офісі ГО «Нова Полтава», що на вулиці Котляревського, 6, гостинно відкрив двері молодіжний воркшоп «Активуй!». Цей освітній проєкт став можливим завдяки перемозі «Нової Полтави» у конкурсі проєктів…
30.10.2019
Цього тижня в офісі ГО «Нова Полтава» розпочався новий навчальний рік у Школі демократії.  Освітній проєкт Східноєвропейського центру багатопартійної демократії реалізується у Полтаві вже другий рік поспіль. Цього разу кількість бажаючих потрапити на навчання стала рекордною.
18.10.2019
Прагнеш особистісного розвитку? Переконаний, що наше місто потребує змін? І знаєш, чого саме бракує Полтаві, аби стати комфортною та дружньою до молоді? Тобі точно до нас!Ставай учасником молодіжного воркшопу «Активуй!». Ми навчимо, як перетворити найсміливіші задуми та ідеї…
запис на прийом
Підписатись на новини